КОЛЕКТИВНА МОНОГРАФІЯ «Обліково – аналітичне забезпечення процесу управління сучасним підприємством»
Зміст розділів монографії:
Розділ 1. Теорія та практика застосування міжнародних стандартів фінансової звітності у обліковій практиці українських підприємств.
Розділ 2. Науково-практичні дискусійні питання створення системи комплексного обліково-аналітичного забезпечення процесу управлінської діяльності сучасних підприємств.
Розділ 3. Майбутні тенденції розвитку обліку як науки.
Вимоги до матеріалів монографії:
Матеріали повинні містити елементи наукової новизни, мати теоретично-методичну або практичну цінність.
Викладені наукові положення підлягають обґрунтуванню, повинні супроводжуватись конкретними пропозиціями щодо поліпшення існуючого стану та можливими напрямками використання викладених результатів наукових досліджень.
Обов’язкові посилання на джерела.
Матеріали повинні бути відредаговані стилістично та граматично.
Для молодих науковців (аспірантів, здобувачів наукового ступеня кандидата наук) обов’язкова рецензія доктора економічних наук.
Кожен матеріал буде поданий у монографії як окремий підрозділ.
Структура підрозділу повинна відповідати вимогам Постанови Президії ВАК України від 15.01.2003 р. №7-05.1:
1. Вступ
- здійснюється постановка проблеми, описується її зв'язок з важливими науковими чи практичними завданнями;
- дається аналіз основних досліджень і публікацій, в яких започатковано розв’язання даної проблеми і на які спирається автор;
- формулюються невиділені раніше частини загальної проблеми, котрим присвячена означена стаття;
- визначаються цілі, тобто здійснюється постановка завдань.
2. Результати дослідження (виклад основного матеріалу). В цій частині описуються та обґрунтовуються отримані результати.
3. Висновок. У заключній частині здійснюються висновки з даного дослідження та окреслюються перспективи і необхідність подальших розвідок в цьому напрямку.
4. Перелік використаних джерел.
Вимоги до оформлення матеріалів
Формат сторінки А 4.
Текст набраний у редакторі MS WORD.
Усі поля – 2 см.
Гарнітура: Times New Roman 14 пт. Інтервал між рядками – 1.
Перший рядок – (шрифт напівжирний курсив, вирівняний по правій стороні) прізвище та ініціали автора; вчене звання або науковий ступінь (для осіб, які його мають); другий рядок – (шрифт курсив, вирівняний по правій стороні) навчальний заклад (подвійний абзац), або місце роботи;
Наступний абзац – (шрифт напівжирний всі прописні, вирівняний по центру) назва підрозділу;
Далі йде текст підрозділу, вирівняний по ширині з відступом зліва 10 мм.
Обсяг підрозділу – 20-25 сторінок.
Для назв таблиць та напису під рисунками використовувати шрифт 10 пт, жирний.
Ілюстрації (фотографії та рисунки) до статті дозволяється подати у окремому файлі у форматі *.cdr (редактор CorelDRAW), *.tif або *.jpg (редактор PhotoShop, 300 dpi, b/w або Grayscale) чи оформлених у середовищі MS Excel. Зверніть увагу, що вони будуть надруковані у чорно-білому варіанті. У тексті статті посилання на ілюстрації беруть в круглі дужки, позиції на рисунках розташовують за годинниковою стрілкою і вони повинні відповідати наведеним у тексті. Окремо подані ілюстрації потрібно на зворотному боці пронумерувати і підписати олівцем.
Особливу увагу необхідно звернути на акуратний набір складних формул, індексів і степенів з використанням можливостей редактора MS Equation чи MathThype.
При посиланні в тексті статті на роботи інших авторів у квадратних дужках вказують номер позиції переліку літератури, яка подається в кінці підрозділу. Список починається назвою «Перелік використаних джерел», яке проставляється зліва з абзацу. Перелік посилань подається наскрізною нумерацією в алфавітному порядку перших букв прізвищ авторів або назв книги. Список літератури оформляється згідно з вимогами і правилами складання бібліографічного опису документа. У випадку наведення цитати необхідно вказати, звідки вона взята (автор, назва роботи, номер тому, рік видання, сторінки).
У кінці підрозділу, або у окремому файлі додають коротку довідку: прізвища та ініціали авторів, назва підрозділу; заява зі вказанням для кожного автора вченого звання та наукового ступеня, посади, повної та скороченої назви закладу, де виконана робота, службової чи домашньої адреси, номери телефонів, E-mail, прізвища авторів для листування.
Термін подання матеріалу – 10 вересня 2016 р. по 20 грудня 2016 р.
Термін видання монографії – 20 лютого 2017 р.
Орієнтовна вартість публікації у колективній монографії 650 грн. Вартість може бути відкоригована в залежності від кількості співавторів наукової монографії. Результати монографії будуть опубліковані на офіційному сайті асоціації докторів філософії України, а також на іноземних електронних наукових реурсах.
Контактні дані:
Лозовицький Дмитро Сергійович – докторант кафедри «Інформаційних систем у менеджменті», к.е.н., доц.
Пошта для пересилання матеріалів – lozovdmt@gmail.com, aphdukraine@gmail.com.
Контактний телефони – 067 370 39 70, 095 602 38 91.